Wiosenne porządki przed dniem strażaka.

Ostatnie dni dla nas strażaków to bardzo pracowity okres. Jak co roku, ostatnie dni kwietnia i pierwsze dnia maja to dla nas czas wzmożonych prac porzadkowych w straży i wokół niej. Nie inaczej było również w tym roku.

Doprowadziliśmy nasze wozy bojowe do stanu ” jak nowy” 🙂 dbając przy tym o cały sprzęt ukryty za skrytkami, a jest go dość dużo. Nasze samochody i sprzęt w ciągu roku pracują w bardzo ciężkich warunkach, w ogromnym brudzie, dymie i temperaturze więc takie SPA po prostu im się należy. 

Lśniące wozy w dniu strażaka, 4 mają, to dla nas swoisty symbol i nie chcielibyśmy ich ubrudzić zbyt szybko.

Garaże posprzątane, sprzęt gotowy do działania, trawa na placu przed remizą przystrzyżona, stoły ustawione, czyli dzień strażaka można zaczynać. 

Rozpoczynamy jutro mszą świętą o godzinie 11, ale jeszcze przed mszą, przemarsz pododdziałów pod grotę.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim druhom zaangażowanym w prace porządkowe.