Podsumowanie Wojewódzkich zawodów sportowo-pożarniczych.

VI Wojewódzkie Zawody Sportowo Pożarnicze OSP województwa łódzkiego – Łowicz- 11 września 2022 r.
 
W dniu 11 września na stadionie OSiR w Łowiczu rozegrane zostały VI Wojewódzkie Zawody Sportowo Pożarnicze OSP województwa łódzkiego.
W szranki zawodów stanęło 19 drużyn kobiecych reprezentujących 18 powiatów województwa łódzkiego oraz 21 drużyn męskich z 20 powiatów naszego województwa, które okazały się najlepsze w swoich powiatach.
 
Drużyna z naszej jednostki debiutując na zawodach tej rangi zajęła w klasyfikacji generalnej konkurencji bojowej oraz sztafety pożarniczej grupy A ( grupa mężczyzn) 13. miejsce, oraz, co warto podkreślić, 3. miejsce w kategorii musztry.
 
Pomimo wyniku dalekiego od podium, jesteśmy dumni z takiego debiutu i zadowoleni z wyniku, pamiętając poprzednie zwycięstwa na poziomie gminnym, oraz powiatowym, które były niezbędne do awansu do zawodów wojewódzkich.
 
Wielkie gratulacje należą się całej drużynie za poświęcony czas i włożony wysiłek w ćwiczenia!!
 

1. Szymon Ircha – Dowódca,

2. Maciej Piszczałkowski – przodownik roty I, 

3. Maciej Chmielecki – pomocnik przodownika roty I, 

4. Mateusz Lewandowski – przodownik roty II, 

5. Szymon Malinowski – pomocnik przodownika roty II,

6. Kamil Gnatowski – rozdzielacz, 

7. Filip Wituła – łącznik, 

8. Tomasz Mielczarek – mechanik

9. Wiktor Pawlak – zawodnik rezerwowy.

 

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniach do zawodów:

  1. Wójtowi Gminy Świnice Warckie – Sylwii Bartczak.
  2. Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP.
  3. Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Świnicach Warckich.
  4. Dh. Piotrowi Kaźmierskiemu.
  5. Wszystkim pozostałym druhom, którzy nie pojechali kibicować swoim kolegom z jednostki, aby przez cały czas jednostka pozostała w gotowości do niesienia pomocy.

 

Poniżej  kilka zdjęć od nas oraz link do oficjalnej galerii zawodów na funpage’u Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. łódzkiego:

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3Dpfbid02J39jQpTjZhW75jRKo1bxmTyR2Lpd5sMgjREdPr4Bh2rEA2ZBcfrgRLmuLb9qzKgMl%26id%3D1702108196726380&show_text=true&width=500″ width=”500″ height=”685″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>