KURENDA MOBILNY PUNKT SZCZEPIEŃ #SZCZEPIMYSIĘ

  Wójt Gminy Świnice Warckie informuje, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 w dniu 27 sierpnia 2021 r. przy budynku Urzędu Gminy Świnice Warckie ustawiony zostanie Mobilny Punkt Szczepień. Wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość zaszczepienia się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson w budynku Urzędu Gminy Świnice Warckie, pokój nr 1.

  Osoby, które chcą się zaszczepić przeciw COVID-19 w wyżej wymienionym terminie oraz miejscu, a nie mają możliwości dojazdu do Świnic Warckich, mogą skorzystać z pomocy (w zakresie dojazdu) Ochotniczej Straży Pożarnej w Świnicach Warckich. 

  Aby móc zamówić dowóz do mobilnego Punktu Szczepień ustawionego przy budynku Urzędu Gminy Świnice Warckie dnia 27 sierpnia 2021 r. należy skontaktować się pod nr telefonu 501 593 672.

  Jednostka OSP Świnice Warckie bierze udział w programie #SZCZEPIMYSIĘ z OSP.