Warsztaty „Etapy naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej”

SZANOWANA BRAĆ STRAŻACKA,

już od dłuższego czasu systematycznie na stronach Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej pojawiają się informacje o naborach do służby kandydackiej. Mając na uwadze Wasze zaangażowanie, poświęcenie oraz doświadczenie wynikające z przynależności do Ochotniczej Straży Pożarnej, a także czynnego udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych wiemy, że to WY jesteście starannie wyselekcjonowaną kadrą, która powinna wzbogacić szeregi Państwowej Straży Pożarnej. W związku z powyższym Szanowne Druhny i Druhowie zapraszamy Was na darmowe warsztaty poświęcone w całości analizie krok po kroku każdego etapu naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej. 

            Warsztaty poprowadzi czynny funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, który ze szczególnym uwzględnieniem opowie o punktach preferencyjnych wynikających z przynależności do Ochotniczej Straży Pożarnej, jak również przedstawi przykładowy życiorys oraz podanie, czyli dokumenty niezbędne podczas rekrutacji. 

            Udział w warsztatach może wziąć każdy zainteresowany tematem, również osoby nie należące do Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej czy młodzież stojąca przed wyborem szkoły średniej. 

 

            Data: 14.06.2019 r. 

            Godzina: 17.00 

            Adres: 28 Czerwca 1956 r. 217/219, 61-485 Poznań

            Tel. kontaktowy: 797 169 810, 61 8433 47 96