04.01.2018- Pożar budynku Inwentarskiego.

W godzinach 22.09-00.32 zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku inwentarskiego w miejscowości Chorzepin.

W pierwszej chwili zostały zadysponowane z naszej jednostki dwa zastępy- GBA oraz GCBA oraz GBA z OSP Leźniczka i dwa zastępy z JRG PSP w Łęczycy, natomiast w czasie dojazdu do miejsca, do stanowiska kierowania spłynęła nowa informacja o sytuacji i  część zastępów została wycofana.

Na miejscu działały zastępy:

GBA OSP Świnice Warckie

GBA JRG PSP Łęczyca

Policja

Na miejscu okazało się że zaistniało zwarcie w instalacji elektrycznej, stąd wydobywające się kłęby dymu z budynku. Nasze działania polegały na odcięciu źródła zasilania w energie elektryczną, oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu przyjazdu patrolu policji.

Brak osób i zwierząt poszkodowanych.