12.09.2018 Kolejny sprzęt na wyposażeniu naszej OSP.

W dniu dzisiejszym do jednostki dotarł nowy sprzęt do ratownictwa technicznego. Jest to:

  • zestaw końcówek do rozpieracza kolumnowego Lukas,
  • zestaw poduszek wysokociśnieniowych.

Sprzęt został zakupiony ze środków przyznanych Gminie Świnice Warckie przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego w ramach konkursu związanego ze składaniem wniosków o udzielenie pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego województwa łódzkiego z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań z zakresu zakupu sprzętu służącego ochronie zdrowia, mienia lub środowiska przed pożarem, klęską żywiołową lub innym miejscowym zagrożeniem dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

  

Wasze komentarze

komentarzy

Facebook Comments Plugin Powered byVivacity Infotech Pvt. Ltd.